Sci-Fiction / Ostatni Władca Wiatru (2010)


Ostatni Władca Wiatru (2010)

  • Kategoria: Sci-Fiction | Przygodowe
  • Dodatkowe info / tytuły: The Last Airbender (2010)
  • Odsłon: 12470
  • Rok wydania: 2010
  • Dodał: kamilka17
  • Opis: b/d
  • Odtwarzaj

Komentarze

Powiązane

10 lata temu | Sci-Fiction | Odsłon: 23,821
Akcja toczy się sześć lat po poprzednim odcinku. Zostaje porwana agentka FBI Monica Bannan (Xantha R ...
10 lata temu | Sci-Fiction | Thriler | Odsłon: 17,847
Skeeter Gabriel to mroczny film akcji, którego akcja rozgrywa się w czyśćcu. Opowiada o zmaganiach m ...
10 lata temu | Sci-Fiction | Odsłon: 22,970
Wszystko co mogło poszło nie tak - wojna, terroryzm, katastrofy naturalne... Potem przyszedł głód, c ...
10 lata temu | Sci-Fiction | Sci-Fiction | Odsłon: 32,084
Akcja rozgrywa się w roku 2057. Grupa astronautów wyruszyła z misją, w celu przywrócenia normalnego ...
10 lata temu | Sci-Fiction | Odsłon: 20,288
Film oparty na podstawie gry komputerowej. Opowiada on o dhampirzycy (pół-wampirzycy, pół-kobiecie), ...
10 lata temu | Sci-Fiction | Odsłon: 27,487
W przeddzień wyjazdu do Japonii, Rob (Michael Stahl-David) widzi w zorganizowanym dla niego przez pr ...
10 lata temu | Sci-Fiction | Odsłon: 24,691

Szukaj

Top kategorie

Wystąpili w tym filmie

Dev Patel
Książę Zuko
Shaun Toub
Wuj Iroh
Aasif Mandvi
Komandor Zhao
Cliff Curtis
Lord ognia Ozai
Seychelle Gabriel
Księżniczka Yue
Katharine Houghton
Babcia Katary
Francis Guinan
Mistrz Pakku
Damon Gupton
Mnich Gyatso
Randall Duk Kim
Starzec w świątyni
John D'Alonzo
Asystent Zhao
Keong Sim
Ojciec władający ziemią
Isaac Jin Solstein
Chłopiec władający ziemią
Edmund Ikeda
Starszy mężczyzna w Kyoshi
Morgan Spector
Dowodzący oddziałem żołnierzy narodu ognia
Karim Sioud
Strażnik więzienny narodu ognia
Manu Narayan
Szef straży więziennej narodu ognia
Kevin Yamada
Więzień królestwa ziemi
Ted Oyama
Wieśniak w Kyoshi
Ritesh Rajan
Żołnierz narodu ognia
Manuel Kanian
Nerwowy strażnik więzienny
Chris Brewster
Kopiący władający ogniem
Ryan Shams
Dowodzący łuczników
Jeffrey Zubernis
Żołnierz plemienia wody
Brian Johnson
Żołnierz plemienia wody
J.W. Cortes
Służący lorda ognia
Ken Myers
Wojownik narodu ognia (niewymieniony w czołówce)
Roberto Lombardi
Żołnierz narodu ognia (niewymieniony w czołówce)
Thomas Walton
Wojownik narodu wody (niewymieniony w czołówce)
Mohammed J. Ali
Wojownik narodu ognia (niewymieniony w czołówce)
Frank Apollonio
Wojownik narodu wody (niewymieniony w czołówce)
Sean Crisden
Wojownik narodu ognia (niewymieniony w czołówce)
Kirk Kelly
Wojownik narodu wody (niewymieniony w czołówce)
Eddie Noone
Wojownik narodu ognia (niewymieniony w czołówce)
Matthew Nadu
Żołnierz ze specjalnymi zdolnościami (niewymieniony w czołówce)
Erica LaRose
Zula (niewymieniony w czołówce)
Daymien Bravo
Pomocnik (niewymieniony w czołówce)
Matt von Siegel
Wojownik północnego plemienia wody / Wojownik narodu ognia (niewymieniony w czołówce)
London Summers
Wojownik północnego plemienia wody (niewymieniony w czołówce)
Michael J. Kraycik
Osadnik północnego plemienia wody (niewymieniony w czołówce)
Bob Lewandowski
Wojownik północnego plemienia wody (niewymieniony w czołówce)
Ernest E. Brown
Bębniarz królestwa ziemi (niewymieniony w czołówce)
Tom Delconte
Wojownik północnego plemienia wody (niewymieniony w czołówce)
Jae Greene
Wojownik narodu ognia (niewymieniony w czołówce)
Mike Tyler
Generał narodu ognia (niewymieniony w czołówce)
Alex Alessi
Wojownik północnego plemienia wody (niewymieniony w czołówce)
Steven Carey
Zamrożony wojownik narodu ognia / Wojownik północnego plemienia wody (niewymieniony w czołówce)
Ali Khan
Wojownik narodu ognia (niewymieniony w czołówce)
Zackary Kresser
Wojownik narodu ognia (niewymieniony w czołówce)
Valentino Rudi
Wojownik narodu ognia (niewymieniony w czołówce)
Alexander Baliev
Pomocnik Zuko (niewymieniony w czołówce)
Hasan Bivings
Mieszkaniec królestwa ziemi (niewymieniony w czołówce)
Danny Donnelly
Mieszkaniec północnego plemienia wody (niewymieniony w czołówce)
Sam Ibram
Wojownik narodu ognia (niewymieniony w czołówce)
James Sayess
Wojownik narodu ognia (niewymieniony w czołówce)
Philip J Silvera
Władający ogniem uwięziony w królestwie ziemi (niewymieniony w czołówce)
Joe Krieg
Chłopiec ćwiczący Tai Chi (niewymieniony w czołówce)
Tamiko Brownlee
Wojowniczka w wiosce Kyoshi (niewymieniony w czołówce)
Brian M. Martin
Wojownik północnego plemienia wody / Elitarny wojownik narodu ognia (niewymieniony w czołówce)
J. Center
Mieszkaniec północnego plemienia wody (niewymieniony w czołówce)
Robert Eckard
Wojownik plemienia ognia (niewymieniony w czołówce)
Jona Kessler
Wojownik plemienia ognia (niewymieniony w czołówce)
Robert Lenzi
Młody wojownik (niewymieniony w czołówce)
Doua Moua
Strażnik władający ziemią (niewymieniony w czołówce)
Mihir Pathak
Wojownik plemienia ognia (niewymieniony w czołówce)
Joe Polito
Wojownik plemienia ognia (niewymieniony w czołówce)
David L. Powell III
Członek narodu wody (niewymieniony w czołówce)
Jordan Romero
Wojownik plemienia ognia (niewymieniony w czołówce)
Jackson Zachariah Vaughn
Studiujący władaniem wiatru (niewymieniony w czołówce)
John Noble
Duch smoka (głos)
Wit Apostolakis
Aang (polski dubbing)
Justyna Bojczuk
Katara (polski dubbing)
Marcin Hycnar
Sokka (polski dubbing)
Leszek Zduń
Książę Zuko (polski dubbing)
Joanna Jabłczyńska
Yue (polski dubbing)
Jacek Rozenek
Władca ognia Ozai (polski dubbing)
Aleksander Wysocki
Stryj Iroh (polski dubbing)
Tomasz Steciuk
Komandor Zhao (polski dubbing)
Wojciech Paszkowski
Pakku (polski dubbing)
Elżbieta Gaertner
Babcia (polski dubbing)
Andrzej Gawroński
Starzec w świątyni (polski dubbing)
Miłogost Reczek
Smok (polski dubbing)
Monika Pikuła
Azula (polski dubbing)
Stanisław Brudny
Stary człowiek (polski dubbing)
Agnieszka Kunikowska
(polski dubbing)
Małgorzata Sadowska
(polski dubbing)
Katarzyna Skolimowska
(polski dubbing)
Monika Szalaty
(polski dubbing)
Tomasz Bednarek
(polski dubbing)
Bartosz Dermont
(polski dubbing)
Tomasz Gęsikowski
(polski dubbing)
Mikołaj Klimek
(polski dubbing)
Jacek Król
(polski dubbing)
Wojciech Majchrzak
(polski dubbing)
Robert Tondera
(polski dubbing)
Janusz Wituch
(polski dubbing)
Dee Bradley Baker
Appa / Momo (głos) (niewymieniony w czołówce)
Stephen Oyoung
Niebieski duch (głos) (niewymieniony w czołówce)
Jessica Jade Andres
Suki (niewymieniony w czołówce)
Chris Dyer
Wojownik plemienia ognia (niewymieniony w czołówce)
Kristian Francis Falkenstein
Wojownik plemienia ognia (niewymieniony w czołówce)
Akira Fitton
Więzień Kyoshiego (niewymieniony w czołówce)
Cory Kastle
Wojownik plemienia wody (niewymieniony w czołówce)
Christopher Kolling
Wojownik plemienia wody z północy / Wojownik plemienia ognia (niewymieniony w czołówce)
Jeffrey Mowery
Mężczyzna z plemienia wody z północy (niewymieniony w czołówce)
Gio Randazzo
Wojownik plemienia ognia (niewymieniony w czołówce)
M. Night Shyamalan
Władający ogniem uwięziony w królestwie ziemi (niewymieniony w czołówce)
Gilbert Soto
Wojownik plemienia ognia (niewymieniony w czołówce)
Jon Trosky
Wojownik plemienia ognia (niewymieniony w czołówce)

Logowanie

Disclaimer

Serwis nie odpowiada za zamieszczane materialy i komentarze. W przypadku materialow, ktore stanowia jedynie odnosniki HTML do popularnych serwisow odpowiedzalnosc ponosza osoby, ktore je zamiescily w pierwotnym serwisie.

Kontakt

Możesz się z nami skontaktować mailowo:
adres: tvfilmy(malpka)gmail.com