Przygodowe / Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki (2008)


Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki (2008)

  • Kategoria: Przygodowe
  • Dodatkowe info / tytuły: Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull (2008)
  • Odsłon: 10426
  • Rok wydania: 2008
  • Dodał: Adionline
  • Opis: b/d
  • Odtwarzaj

Komentarze

Powiązane

Najnowsza seria przygód z jego udziałem rozpoczyna się na pustynnym południowym-wschodzie w 1957 rok ...
9 lata temu | Przygodowe | Odsłon: 32,719
9 lata temu | Przygodowe | Odsłon: 19,725
Historia legendarnego pilota I Wojny Światowej. Manfred von Richthofen, znany po obu stronach frontu ...
9 lata temu | Przygodowe | Przygodowe | Wojenne | Odsłon: 12,204
Mól książkowy Flynn Carsen otrzymuje ofertę pracy jako bibliotekarz. Jego nowym zadaniem jest pilnow ...
9 lata temu | Przygodowe | Sci-Fiction | Komedie | Odsłon: 19,020
Druga część przygód Flynna Carsena, młodego pracownika niezwykłej Biblioteki Metropolitalnej, gdzie ...
9 lata temu | Przygodowe | Sci-Fiction | Komedie | Odsłon: 17,283
Na frontach wielkiej, międzygalaktycznej wojny pomiędzy dobrem a złem spotkamy ulubionych bohaterów, ...
9 lata temu | Przygodowe | Odsłon: 19,361
Ekranizacja powieści Yanna Martela. Podczas morskiej podróży z Indii do Kanady statek z całą rodziną ...
5 lata temu | Przygodowe | Odsłon: 2,217

Szukaj

Top kategorie

Wystąpili w tym filmie

Harrison Ford
Indiana Jones
Cate Blanchett
Pułkownik dr Irina Spalko
Karen Allen
Marion Ravenwood
Shia LaBeouf
Mutt Williams
Ray Winstone
Pułkownik George "Mac" McHale
John Hurt
Harold "Ox" Oxley, profesor archeologii
Jim Broadbent
Dziekan Charles Stanforth
Igor Jijikine
Pułkownik Antonin Dowczenko
Alan Dale
Generał Robert Ross
Neil Flynn
Paul Smith
Emmanuel Todorov
"Lincoln", rosyjski żołnierz
Audi Resendez
Lindy, nastolatka
Robert Baker
Jimmy Wycroft, sierżant żandarmerii wojskowej
Pasha D. Lychnikoff
Rosyjski żołnierz
Andrew Divoff
Rosyjski żołnierz
Ilia Volok
Agent KGB
V.J. Foster
Pastor
Helena Barrett
Suzie, nastolatka
T. Ryan Mooney
Tommy Shiner, nastolatek
Ernie Reyes Jr.
Wojownik na cmentarzu
Jon Valera
Wojownik w jaskini
Marly Coronel
Mieszkanka osady (niewymieniony w czołówce)
Joe Jagatic
Rosyjski żołnierz (niewymieniony w czołówce)
Jonathan Lomma
Pasażer w pociągu (niewymieniony w czołówce)
Michael Maddigan
Greaser (niewymieniony w czołówce)
Chuck Maldonado
Wojownik na cmentarzu (niewymieniony w czołówce)
Steven A. Miller
Student na uczelni (niewymieniony w czołówce)
Sam Rocco
Student na uczelni (niewymieniony w czołówce)
Errol Sack
Nieprzyjazny żołnierz (niewymieniony w czołówce)
Philip J Silvera
Wojownik z plemienia Ugha (niewymieniony w czołówce)
Conor Timmis
Student na chodniku (niewymieniony w czołówce)
Venya Manzyuk
Rosyjski żołnierz
Chet Hanks
Student w bibliotece
Brian Knutson
Student z drużyny sportowej
Dean Grimes
Student z drużyny sportowej
Sasha Spielberg
Dziewczyna oddająca Muttowi cios wymierzony w jej chłopaka
Nicole Luther
Kelnerka
Sophia Stewart
Nastolatka w Malt Shop
Chris Todd
Awanturnik z uczelni
Dennis Nusbaum
Awanturnik z uczelni
Carlos Linares
Szybko mówiący więzień
Gustavo Hernandez
Krzyczący więzień
Maria Luisa Minelli
Zakonnica w sanatorium
Nito Larioza
Wojownik na cmentarzu
Kevin Collins
Żandarm wojskowy w baraku strażników
Andrew Goldfarb
Protestujący student (niewymieniony w czołówce)
Ted Grossman
Peruwiański tragarz (niewymieniony w czołówce)
Michael J. Jacyna
Rosyjski wojskowy operator (niewymieniony w czołówce)
Bogdan Szumilas
Rosyjski naukowiec (niewymieniony w czołówce)
Bryan Thompson
Student z drużyny sportowej (niewymieniony w czołówce)
Dianne Zaremba
Studentka na uczelni (niewymieniony w czołówce)
Ilya Jonathan Zaydenberg
Rosyjski żołnierz (niewymieniony w czołówce)
Gleb Kaminer
Rosyjski żołnierz (niewymieniony w czołówce)
Brendon John Kelly
Student na uczelni (niewymieniony w czołówce)
Adam Prakop
Student w bibliotece (niewymieniony w czołówce)
Jason Roehm
Rosyjski żołnierz (niewymieniony w czołówce)
Paul Thornton
Profesor na uczelni (niewymieniony w czołówce)
David LaVera
Toba - wojownik Majów (niewymieniony w czołówce)
Janet Lopez
Sprzedawczyni świec / Peruwiańska wieśniaczka (niewymieniony w czołówce)
Sean Marrinan
Dostawca z piekarni (niewymieniony w czołówce)
John H. Tobin
Kowboj z Sierra Madre (niewymieniony w czołówce)
Celia Hemken
Deirdre Stanforth (niewymieniony w czołówce)
Jon Braver
Kierowca (niewymieniony w czołówce)
John Dixon
"Hoover", rosyjski żołnierz (niewymieniony w czołówce)
Fileena Bahris
Studentka na uczelni (niewymieniony w czołówce)
Amanda Bromberg
Gość na weselu (niewymieniony w czołówce)
Noelle Bruno
Greaserka (niewymieniony w czołówce)
Tim Camarillo
Peruwiański wieśniak (niewymieniony w czołówce)
Martin Dew
Rosyjski naukowiec (niewymieniony w czołówce)
Adam Kirley
Jimmy "Quick Shift" Keegan, nastoletni kierowca (niewymieniony w czołówce)
Adam Masnyk
Student z drużyny sportowej (niewymieniony w czołówce)
Ilya Rockwell
Rosyjski żołnierz (niewymieniony w czołówce)
Andrew Simms
Młody Indiana Jones (niewymieniony w czołówce)
Maria Zambrana
Handlarka (niewymieniony w czołówce)
Andre Alexsen
Rosyjski żołnierz (niewymieniony w czołówce)
Arnold Chon
Wojownik z plemienia Ugha (niewymieniony w czołówce)
Ian Novotny
Rosyjski żołnierz (niewymieniony w czołówce)

Logowanie

Disclaimer

Serwis nie odpowiada za zamieszczane materialy i komentarze. W przypadku materialow, ktore stanowia jedynie odnosniki HTML do popularnych serwisow odpowiedzalnosc ponosza osoby, ktore je zamiescily w pierwotnym serwisie.

Kontakt

Możesz się z nami skontaktować mailowo:
adres: tvfilmy(malpka)gmail.com